Верховна Рада може заборонити роботу евакуаторів > Gercek Tesisat

Верховна Рада може заборонити роботу евакуаторів

Це випливає з порядку денного роботи ВРУ цього сесійного тижня.

Нагадаємо, проєкт закону №9092-3 ще в березні цього року в парламент внесла група авторів на чолі зі “слугою народу” Володимиром Крейденком.

У пояснювальній записці до законопроєкту аргументується необхідність його прийняття наслідками війни: “Щоб зберегти власні життя та здоров’я під час повітряної тривоги, водії змушені швидко залишати транспорт для пошуку укриття, часто порушуючи правила зупинки чи стоянки в межах населеного пункту, що є підставою для застосування тимчасового затримання транспорту”.

Депутати пропонують внести зміни у процедуру набуття права власності на автомобіль

Верховна Рада легалізувала праворульні авто для військових

Також парламентарі пропонують, щоб після ухвалення законопроєкту повноваження евакуйовувати машини водіїв-порушників перейшли тільки Національній поліції. Для цього пропонуються зміни в Кодекс про адміністративні правопорушення.

В проєкті рішення також зазначається, що у разі прийняття документу, цей закон набиратиме чинність з дня, наступного за днем його опублікування. При цьому парламентарі хочуть дати Кабміну три місяці після дня опублікування закону, щоб “забезпечити прийняття та приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим ЗУ”.

У Києві повернули оплату за паркуваня

admin

Наверх