В Німеччині розпочали будівництво нового центру розподілу запчастин DAF > Gercek Tesisat

В Німеччині розпочали будівництво нового центру розподілу запчастин DAF

«Новий PDC відіграє важливу роль у подальшому посиленні наших провідних у галузі поставок запчастин для дилерів і клієнтів DAF у Німеччині, Швейцарії та східній частині Франції», — прокоментував Дік Лік, генеральний менеджер PACCAR Parts Europe.

Новий завод площею 240 000 квадратних футів (22 000 квадратних метрів) буде розташований на ділянці площею 54 акри (22 гектари) і очікується, що він буде відкритий у 2024 році. Операція призначена для надання послуг світового класу дилерській мережі з доставкою та надзвичайними ситуаціями, коли замовлення доставляються протягом години.

PDC матиме ємність для зберігання понад 80 000 різних деталей.

Massbach PDC використовуватиме передові технології та інновації, включаючи голосове керування матеріалами, найсучасніше обладнання для сканування та автоматизовані системи пакування, щоб покращити виконання замовлень.

В Німеччині розпочали будівництво нового центру розподілу запчастин DAF - DAF

Лідерство PACCAR у сфері охорони навколишнього середовища буде ще більше посилено, оскільки будівля буде працювати на сонячних батареях і використовуватиме концепцію «зеленого даху». Екологічно чисті теплові насоси підтримують температуру в будівлі цілий рік. На місці буде встановлено зарядні пристрої для електричних вантажівок, і весь парк транспортно-розвантажувального обладнання буде електричним, що призведе до нульових викидів газу на місці та тихої роботи.

«Ця інвестиція в цей новий сучасний центр дистрибуції запчастин PACCAR допоможе DAF у подальшому зміцненні її позицій на ринку Німеччини, найбільшого ринку вантажних автомобілів у Європі», — сказав Харальд Зайдель, президент DAF і віце-президент PACCAR. «DAF є провідним імпортним брендом у німецькому сегменті важких вантажівок, і ми плануємо й надалі розвиватися завдяки видатному новому поколінню продуктів, які ми випустили. Нове покоління XF, XG і XG+ для дальніх і важких перевезень отримали нагороду «Міжнародна вантажівка року 2022», а новий DAF XD для розповсюдження та професійного застосування отримав престижну нагороду за 2023 рік».

«Стратегічне розташування Massbach PDC розширює охоплення наших дилерів і зміцнить нашу прихильність до обслуговування світового класу в розповсюдженні запасних частин», – сказала Лаура Блох, генеральний менеджер PACCAR Parts і віце-президент PACCAR. «Ми пишаємося тим, що дотримуємося наших основних цінностей — надання клієнтам найвищої доступності продукту, найкращого клієнтського досвіду та неперевершеної цінності в галузі».

admin

Наверх