Toyota оновила RAV4. Що змінилося? > Gercek Tesisat

Toyota оновила RAV4. Що змінилося?

RAV4 Woodland Edition тепер можна пофарбувати в кольори Army Green або Ice Cap, кожен із яких поєднується з чорним дахом у відтінку Midnight Black Metallic або просто Midnight Black. Можна вибрати і однобарвне забарвлення. Доповнюють вигляд 18-дюймові колісні диски бронзового кольору, взуті в шини Falken Wildpeak AT для їзди поза асфальтом із позашляховим режимом Trail, який передає тягу на певні колеса.

Також Woodland Edition покладена налаштована підрозділом TRD підвіска зі збільшеними ходами, двотрубними амортизаторами для максимального контролю крену і спеціальними клапанами.

Злегка оновилася і мультимедіа: тепер кросовер має функцію потокової передачі, яка дозволяє підключити Apple Music до автомобіля та керувати нею на борту. За замовчуванням екран восьмидюймовий, а в топі – 12,3-дюймовий. Число динаміків варіюється від шести до 11.

Гібридна установка Toyota RAV4 на базі 2,5-літрової «четвірки» Toyota Dynamic Force Engine, як і раніше, видає 222 кінські сили. “Чистий” ДВС 2.5 розвиває 206 сил. Вартість бензинового кросовера зі зміною модельного року зросла на 200 доларів, гібрида – на 250 доларів, а Woodland Edition отримав максимальну надбавку – 650 доларів. Ціни вказані для ринку США.

А ще зазначимо, що війна в Україні спричинила зростання інтересу споживачів до кольору хакі, тому у Toyota вирішили додати колір Army Green.

За інформацією AUTO-Consulting у подібній кольоровій гамі зараз з’являться і авто у інших виробників.

admin

Наверх