Страйк робітників у США обійшовся Ford у $1,3 млрд та змусить переглянути вартість авто > Gercek Tesisat

Страйк робітників у США обійшовся Ford у $1,3 млрд та змусить переглянути вартість авто

Страйк робітників у США обійшовся Ford у $1,3 млрд та змусить переглянути вартість авто - Ford
AUTO-Consulting вже розповідав, що США минулого місяця охопив страйк робітників автомобільних заводів. Протестувальники вимагали підвищення зарплатні і врешті домоглися свого. Фінансовий директор Ford Джон Лоулер заявив, що угодf з профспілками, згідно з якою протягом наступних чотирьох з половиною років працівникам Ford виплачуватимуть надбавки до 25%, коштувала дуже дорого. Прямий збиток у Ford оцінують у $1,3 млрд і за цей час підприємства не випустили 80 000 автомобілів.
Але це ще не все. Угода збільшить витрати Ford на оплату праці на 850-900 доларів США за автомобіль, сказав Лоулер. Зменшиться маржа на одному авто у середньому на 0,6-0,7%, зменшивши маржу на шість-сім десятих відсотків.

Близько 100 мільйонів доларів із вартості страйку припало на третій квартал, що дозволило Ford опублікувати чистий прибуток у третьому кварталі після збитків у 827 мільйонів доларів роком раніше. Але страйк коштував Ford 1,2 мільярда доларів на початку четвертого кварталу, і автовиробник відкликав свої плани на цілий рік, тому наслідки страйку ще будуть вдаватися взнаки до кінця року. .

admin

Наверх