Що зміниться в оновлених Volkswagen ID.4 та ID.5? > Gercek Tesisat

Що зміниться в оновлених Volkswagen ID.4 та ID.5?

Volkswagen оголосив ціни на оновлені електричні кросовери ID.4 та ID.5 2024 модельного року в Європі за ціною від 40 335 євро у Німеччині за базову комплектацію Pure.

Що зміниться в оновлених Volkswagen ID.4 та ID.5? - Volkswagen

Основні оновлення – це абсолютно нове покоління інформаційно-розважальної системи та програмного забезпечення, на яке давно чекали власники автомобілів ID, а також новий електродвигун на задній осі та більш потужні двомоторні моделі GTX.

Чи несе загрозу офіційним імпортерам стрімке зростання “сірого” авторинку

Які зараз діють пільги для електромобілів в Україні. Що ще планується?

Volkswagen заявляє, що програмне забезпечення останнього покоління є набагато швидшим і пропонує більше функцій, з покращеним інтуїтивним керуванням. Крім того, ID.4 та ID.5 отримали нову стандартну інформаційно-розважальну систему з більшим екраном, діагональ якого тепер становить 12,9 дюймів.

Що зміниться в оновлених Volkswagen ID.4 та ID.5? - Volkswagen

За словами автовиробника, інформаційно-розважальна система має абсолютно нову структуру меню, а стандартний цифровий кокпіт і опціональний дисплей доповненої реальності були вдосконалені.

Як і в оновленому ID.3, сенсорні повзунки кондиціонера та регулювання гучності тепер підсвічуються. Крім того, ID.4 та ID.5 отримали нове багатофункціональне кермо з новою логікою роботи.

Ще однією важливою зміною в інтер’єрі стало перенесення перемикача режимів руху з корпусу цифрового кокпіта на перемикач на рульовій колонці, як у седані ID.7. Це було зроблено для того, щоб звільнити місце для більшого інформаційно-розважального дисплея.

Що зміниться в оновлених Volkswagen ID.4 та ID.5? - Volkswagen

Нарешті, новий голосовий асистент IDA більш точно, ніж раніше, реагує на природні голосові команди і пропонує нові функції, включаючи хмарну інформацію про погоду, результати спортивних подій або ціни на фондовому ринку.

У чому феномен популярності Volkswagen ID.4 на українському ринку?

Варто зазначити, що всі ці оновлення також отримають Volkswagen ID.4 2024, який надійде у продаж на початку наступного року в США.

Що стосується силової установки, то задньопривідні ID.4 Pro та ID.5 Pro, оснащені батареєю на 77 кВт-год, отримали новий електродвигун на задній осі. Вперше представлений на седані ID.7, він розвиває 282 кінські сили (210 кВт) і 545 Нм крутного моменту, що на 81 к.с. та 235 Нм більше, ніж у попередніх моделях.

Що зміниться в оновлених Volkswagen ID.4 та ID.5? - Volkswagen

Новий задній електродвигун також встановлюється на повнопривідний ID.4 Pro 4Motion, загальна потужність якого становить 282 к.с. або на 21 к.с. більше, ніж раніше.

Крім того, повнопривідні моделі ID.4 GTX та ID.5 GTX збільшили потужність на 40 к.с. до 335 к.с. (250 кВт). В результаті час розгону від 0 до 100 км/год скоротився до 5,4 секунди, а максимальна швидкість залишилася обмеженою до 180 км/год.

Найпопулярніші нові та вживані моделі SUV на українському ринку

Якщо не SUV, то що? Які моделі не кросоверів купують українці

Усі моделі ID.4 та ID.5, оснащені акумуляторними батареями ємністю 77 кВт-год, які також пропонують більший запас ходу за циклом WLTP – до 550 км у ID.4 Pro RWD (+16 км) та до 556 км у ID.5 Pro RWD (+11 км).

Що стосується зарядки, то Volkswagen ID.4 та ID.5 з RWD заряджаються до 135 кВт, тоді як моделі з AWD тепер заряджаються до 175 кВт. З максимальною потужністю зарядки моделі ID.4 та ID.5 AWD можуть додати 177 км запасу ходу приблизно за 10 хвилин швидкої зарядки постійним струмом. Базовий VW ID.4 Pure з батареєю на 52 кВт-год тепер заряджається до 115 кВт замість 110 кВт раніше.

Що зміниться в оновлених Volkswagen ID.4 та ID.5? - Volkswagen

Говорячи про зарядку, всі моделі ID.4 та ID.5 отримали нову систему зарядки та терморегуляції, яка забезпечує попередню підготовку батареї під час руху до наступної зупинки для швидкої зарядки постійним струмом.

Американська версія VW ID.4 2024 отримала новий задній двигун і більш потужну двомоторну трансмісію, за винятком того, що в США вона називається не GTX, а просто ID.4 AWD Pro.

Чи стане Chevrolet Menlo новим хітом українського авторинку?

admin

Наверх