Scania представила нові коробки передач для важких умов > Gercek Tesisat

Scania представила нові коробки передач для важких умов

Лінійка коробок Scania G25CM та G33CM тепер поповнюється двома новими версіями з позначкою “H” (що означає Heavy, важкий) у своїй назві. G25CH та G33CH мають всі переваги та якості своїх родичів. Але додавши потужнішу планетарну передачу, Scania тепер пропонує, мабуть, найрозумнішу комбінацію надійності, плавного перемикання передач і паливної економічності в галузі вантажоперевезень.

Вантажівки для важких умов роботи з великою повною масою зазвичай використовують задні візки з колісною формулою 6х4 з “коротким” передавальним числом (3,5:1 і вище, а іноді і набагато вище). У пагорбистій місцевості або при високому опорі коченню це створює велике навантаження на вихідний вал в коробці передач. Короткі передачі, як правило, в поєднанні з колісними редукторами, корисні для рушання з місця і запуску автомобіля, роблячи вантажівку більш потужною, але також призводять до вищих обертів двигуна на крейсерській швидкості.

Оскільки Scania прагне до низьких обертів двигуна та економного споживання пального, хитрість полягає в тому, щоб знайти оптимальний баланс між передачею заднього моста та фактичною роботою. Властивості надпотужних коробок передач Scania означають, що більше вантажівок тепер можуть використовувати більш високу передачу, зберігаючи при цьому всі переваги на своєму боці.

Більш детально про нові КПП Scania

admin

Наверх