Прийнятий Закон "Про публічні закупівлі" вже приносить перші результати > Gercek Tesisat

Прийнятий Закон "Про публічні закупівлі" вже приносить перші результати

Як повідомляє компанія EVERLAST, український виробник цистерн, це перший закон за всю історію України який справді спрямований на підтримку вітчизняного виробника, таких як «Еверласт», «Електрон», «Єврокар» або «Крюковський вагонобудівний завод», коли на відкритому аукціоні в системі «Prozorro» перевага надається виробнику який локалізував своє виробництво в Україні. Або, так як на заводі EVERLAST, напівпричіп виготовляється з нуля, тобто з листа металу, коли повний технологічний процес виробництва проходить тут в Україні.

Бо до цього приймалось за правило, що найбільші аукціони вигравали білоруські, китайські, чи в кращому випадку турецькі виробники. І зараз вони не здаються та почали «робити вигляд», що прикрутити колеса та перефарбувати кабіну це вже достатньо для того щоб ти став MADE IN UKRAINE.

Щоб цей закон набрав чинності об’єдналося багато підприємств та людей, яким не байдуже куди Україна витрачає гроші, де створюються робочі місця, до якого бюджету повертаються податки та піклуються про те щоб наша країна не стала сировинним придатком. Дякую за співпрацю Федерацію Роботодавців України та всіх причетних.Наступний крок – Закон об утилізації!

Як результат дії закону – EVERLAST відвантажив першу партію з п’яти бензовозів та п’яти газовозів ПАТ «УКРНАФТА».

Чи зможе Україна до 2036 року повністю перейти на електробуси. Думка провідних операторів

admin

Наверх