Подробиці про оновленний Porsche Cayenne. Що змінилося? > Gercek Tesisat

Подробиці про оновленний Porsche Cayenne. Що змінилося?

У оновленого Cayenne з’явився інший бампер, інші крила та капот. Також змінилися ліхтарі, в базове оснащення тепер включені матричні фари (за доплату пропонується піксельна оптика HD Matrix LED з 32 тисяч діодів на кожен блок), змінена лінійка колісних дисків (аж до 22-дюймових) і підготовлено три нові кольори кузова.

Оновлений кросовер стане доступним із трьома силовими установками. У базовій версії кросовер отримає трилітровий бензиновий V6 потужністю 353 кінські сили. На цьому ж агрегаті буде побудовано гібридну систему, в яку додатково увійде 176-сильний електромотор і батарея ємністю 25,9 кіловат-години. Потужність гібрида – 470 кінських сил. На електротязі така машина зможе проїжджати до 90 км.

У версії Cayenne S колишню “шістку” змінив чотирилітровий V8 потужністю 474 кінські сили. Першу сотню такий кросовер набере за 4,7 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на 273 кілометрах на годину.

«Заряджена» модифікація Cayenne Turbo GT отримала збільшення в 19 кінських сил. Віддача силової установки топової версії становила 659 кінських сил. “Максималка” такого автомобіля – 305 кілометрів на годину.

У салоні кросовера з’явилася нова центральна консоль та селектор коробки передач, розміщений на передній панелі. Як опцію інтер’єр автомобіля можна доповнити 10,9-дюймовим сенсорним екраном для переднього пасажира.

У оснащення моделі увійде нова кліматична система, обладнана фільтром тонкого очищення повітря, іонізатором та спеціальним режимом рециркуляції, який автоматично вмикається, якщо машина заїжджає в тунель.

Українські ціни наразі не повідомлялися. Щоб не пропустити важливі новини – підписуйтесь на наші канали:
AUTO-Consulting в Telegram
AUTO-Consulting в Facebook

admin

Наверх