«What Car?» назвав найкращі електромобілі 2023 року > Gercek Tesisat

«What Car?» назвав найкращі електромобілі 2023 року

Британський «What Car?» назвав десять найкращих нових електромобілів, представлених на ринку Великої Британії. При оцінці «претендентів» журналісти враховували запас ходу, керованість, роботу стандартного обладнання, практичність, вартість та низку інших параметрів.

Найкращим електромобілем 2023 року названо мінівен Volkswagen ID.Buzz. Цей титул він заслужив завдяки практичності, комфортній їзді та високій перепродажній вартості. Серед недоліків експерти відзначили недостатню ефективність та незручне керування кондиціонером та мультимедійною системою. Також хотілося б мати можливість придбати семимісну версію, але, на жаль, мінівен її поки що не має.

На другому місці – Tesla Model 3. Серед переваг американського електроседана названі величезний багажник, відмінне управління, підтримка швидкісної зарядки та різноманітність технологій. Але є й недоліки – недостатня шумоізоляція, жорстка підвіска та нецікаве керування, особливо на тлі традиційних автомобілів із ДВЗ.

Третє місце британські журналісти віддали Genesis GV60. Південнокорейський кросовер підкорив їх високоякісним інтер’єром, великим запасом ходу, надшвидкою зарядкою та інтуїтивно зрозумілою інформаційно-розважальною системою. З мінусів – невеликий багажник та мало місця для пасажирів заднього ряду. Також є зауваження щодо роботи камер заднього виду.

У BMW iX3 експерти відзначили зручне управління, відмінну «мультимедійку» та цілком розумний цінник. Також німецький кросовер «дальнобійніший» більшості прямих конкурентів. При цьому він трохи повільніший та недостатньо тихий.

Завершує першу «п’ятірку» KIA EV6 – переможець премії «Автомобіль 2023 року». Потрапити до списку найкращих йому дозволили просторий салон, великий запас ходу, підтримка швидкісної зарядки та тривала гарантія. При цьому хотілося б, щоб підвіска була м’якшою, а цінник скромнішим.

Також до ТОП-10 увійшли: Porsche Taycan Cross Turismo, Hyundai IONIQ 5, MG4 EV, Skoda Enyaq iV та BMW i4. У кожного з них свої плюси та мінуси, але в будь-якому випадку ці електромобілі заслуговують на вашу увагу.

admin

Наверх