На базі шасі JAC N200 виготовили ще одну модель спецтехніки > Gercek Tesisat

На базі шасі JAC N200 виготовили ще одну модель спецтехніки

Керівникам комунальних служб, організацій із забезпечення водопостачання, промислових та приватних підприємств, адміністрації ОСББ варто звернути увагу на відмінні технічні та експлуатаційні характеристики нової моделі. Практично не існує альтернативи каналопромивній машині сучасної конструкції за необхідності виконати наступні завдання:
– профілактичне та аварійне очищення труб в системах каналізації та водовідведення;
– якісне видалення накопиченого бруду з колодязів та відстійників;
– профілактика зливової каналізації.

Максимальна продуктивність та швидкість робочого процесу обумовлені головними технічними параметрами каналопромивної машини КО-503КП-28:
– Місткість цистерни для води з нержавіючої сталі – 8 м3.
– Можливість якісного промивання труб з показниками діаметру 150-1000 мм.
– Потужність струменю забезпечують характеристики номінального тиску водяного насосу в межах 190 МПа.
– Рукав завдовжки в 100 метрів дозволяє охопити значну площу робочої зони.
– Ефективне очищення забезпечує здатність подавати за хвилину до 212 літрів води.

На базі шасі JAC N200 виготовили ще одну модель спецтехніки - JAC

Значними перевагами каналопромивної машини КО-503КП-28 є невибагливість в обслуговуванні та достатньо проста експлуатація. Наші постійні замовники відзначають також оптимальні показники ремонтопридатності за рахунок легкого демонтажу окремих вузлів та їх заміни.

З інших плюсів варто відзначити відповідність робочого процесу вимогам стандартів екологічної безпеки, безаварійна робота в умовах низької температури навколишнього середовища, надійність насосу високого тиску.

Також, нагадуємо – завод комунальної та дорожньої техніки «Спецбудмаш» пропонує придбати новітню модифікацію каналопромивної машини за дуже вигідною ціною. Це зумовлено статусом офіційного дилеру базового шасі виробництва JAC. Надійність, значний експлуатаційний ресурс, привабливий дизайн, комфортабельні умови для роботи водія в салоні, відмінні показники маневрування в міських умовах – все це характерні ознаки моделі JAC N200.

За бажанням клієнтів ми приймаємо замовлення на виготовлення та встановлення каналопромивного обладнання на шасі MAN, Іveco, Renault , Volvo та інші.

Додатково є можливість розміщення устаткування у вигляді телеінспекційної системи для моніторингу стану каналізаційних мереж.

Робіть свій бізнес більш успішним завдяки сучасній та надійній техніки виробництва «Спецбудмаш»! Адже кожна модель українського виробника – це швидкість, ефективність, вигідна собівартість виконання виробничих завдань, збільшення прибутків вашого підприємства!

В Україні стартовали продажі 12-кубових самосвалів JAC N200

admin

Наверх