Кермо Ford Transit Custom зможе перетворюватися на письмовий або обідній стіл > Gercek Tesisat

Кермо Ford Transit Custom зможе перетворюватися на письмовий або обідній стіл

Наприкінці минулого року, коли компанія Ford продемонструвала свій новий фургон Transit Custom, однією з найцікавіших функцій, яку планували впровадити у виробництво, коли фургон з’явиться на ринку цього року, був обод керма з можливістю нахилятися. Мається на увазі не рульова колонка, а саме обід колеса. Ford розробив цю новинку у відповідь на прохання клієнтів, які самостійно облаштовували робочі та обідні поверхні у своїх фургонах. Відео нижче показує, як це працює:

Водії фургонів можуть проводити довгі години за кермом, тому все, що покращує робочий простір – це добре. У США компанія Ford пішла назустріч покупцям пікапів, які живуть таким життям, створивши опцію Interior Work Surface, що являє собою розкладний столик на центральній консолі та прихований селектор перемикання передач. Однак американським водіям, які користуються внутрішньою робочою поверхнею, потрібно нахилитися до центральної консолі, щоб нею скористатися.

В Європі внутрішній підрозділ Ford під назвою D-Ford підтримує постійний контакт з клієнтами після покупки, щоб дізнатися, як вони користуються своїми автомобілями і які функції можуть зробити їх кращими. Розглядаючи питання створення робочого простору в Transit, враховуючи дизайн інтер’єру фургона, для D-Ford було більш логічним зробити плоску поверхню спереду і по центру керма.

Обод нахиляється навколо осі колеса і може бути встановлений у трьох положеннях. Перше – типове положення для водіння. Друге – під кутом близько 45 градусів, для роботи за ноутбуком. З’ємний пластиковий лоток, що зберігається в прорізі між передніми сидіннями, коли він не використовується, накладається на обід і утримується на місці за допомогою вкладки, що відкидається в нижній частині колеса. Ця вкладка також утримує ноутбук від зісковзування з поверхні. Третє положення – майже горизонтальне, призначене для прийому їжі. Член команди D-Ford сказав, що дизайнери почали з положення для водіння та прийому їжі, але тестувальники виявили, що положення для прийому їжі не є оптимальним для роботи з ноутбуком, звідси і середній кут нахилу.

Ford вперше показав це рульове колесо на електромобілі E-Transit, щоб його в подальшому можна було поширити на весь модельний ряд Transit. Покупці зможуть замовити його як частину пакета “Мобільний офіс”, ціна якого з’явиться на початку 2024 року.

Ford патентує автомобільні сонцезахисні козирки, які також можуть розбивати вікна

admin

Наверх