Geely продовжує створювати нові суббренди для різного позиціонування авто > Gercek Tesisat

Geely продовжує створювати нові суббренди для різного позиціонування авто

Geely продовжує створювати нові суббренди для різного позиціонування авто - Geely Не встигли ще покупці звикнути до нових суббрендів Geely, як компанія анонсувала появу нової марки авто. Новий бренд Milky Way для дорогих гібридів та електрокарів. «Чумацький шлях» (саме так перекладається Milky Way з англійської, а китайською назва звучить як «Іньхе») складе компанію Volvo, Zeekr, Lynk & Co, Geometry, Radar та іншим маркам, що входять до китайського холдингу. Під назвою Milky Way в Китаї будуть продаватися автомобілі на нових джерелах енергії (NEV, New Energy Vehicle), а саме гібриди і електромобілі, що підключаються.
Ще не заплуталися? Бренд Milky Way випускатиме моделі середнього та високого цінового сегмента, причому в їх основу ляже нова платформа, а не перспективна SEA, на якій базуються сучасні електрокари суббрендів Geely. Ймовірно, таким чином холдинг має намір не допустити внутрішньої конкуренції автомобілів Milky Way з Geometry та Zeekr.

Первенцем Milky Way стане електричний седан, який поки що показали лише на тизерах. На першому з них зображений один із задніх ліхтарів зі складною геометрією та 3D-ефектом, а на другому – крісло з підголівником незвичайної форми та оздобленням, що нагадує велюр. Поки про цю модель відомо лише те, що вона досягатиме завдовжки 4,9 метра, відповідно, це буде седан С-класу.

admin

Наверх