FIAT представив електричний кросовер 600e > Gercek Tesisat

FIAT представив електричний кросовер 600e

Потужність зарядного пристрою змінного струму – 11 кіловат. З ним акумулятор до країв заповниться приблизно за шість годин. А ось від 100-кіловатної колонки на «заправку» машини з нуля до 80 відсотків потрібно менше півгодини.

Так як кросовер орієнтований на любителів активного відпочинку, спереду та ззаду у нього по місткому багажнику. Об’єм основного – 360 літрів, ще 15 дає бокс у центральному тунелі.

Інтер’єр 600e в цілому такий же, як у хетчбека Fiat 500. На передній панелі екран діагоналлю 10,25 дюйма. У оснащення моделі входять цифровий щиток приладів, аудіосистема із шістьма динаміками, безключовий доступ, бездротова зарядка для смартфонів та роз’єми USB Type-A та Type-C.

Також для машини заявлено сидіння з масажем, адаптивний круїз-контроль, система моніторингу сліпих зон, автогальмування, задня камера з кутом огляду 180 градусів та функція стеження за станом водія.

В Італії ціни на Fiat 600e починаються з 35950 євро. Поки що кросовер пропонують лише у вигляді електрокара, проте в середині 2024 року з’явиться і гібридний варіант.

admin

Наверх