Електричний кросовер Volkswagen ID.5 можна взяти у прокат за півціни > Gercek Tesisat

Електричний кросовер Volkswagen ID.5 можна взяти у прокат за півціни

🎁 електромобіль в прокат за пів ціни,
🎁 депозит за авто на 50% менше,
🎁 страхове покриття Super в подарунок

Нагадаємо, що “Avis Україна”, придбала в Німеччині електромобілі Volkswagen ID.5, виробництва 2022 року, які будуть надаватися в прокат та приватний лізинг. Компанія стала першою серед міжнародних мережевих автопрокатних операторів в Україні, яка закупила в свій парк сучасні європейські електрокари.

Якщо електрокар ID.5 буде потрібен на довгий термін, від року і більше, Avis Україна рекомендує взяти його в приватний лізинг AvisMAX, з максимальним сервісом. Вартість його користування за добу буде значно вигіднішою, ніж при оренді, оплачувати можна помісячно, а користування автомобілем передбачає повний пакет сервісу all inclusive, в який входить від його оформлення та повного страхування до регулярних ТО, заміни та зберігання шин, доставки на СТО і повернення, а також підмінний автомобіль, якщо ремонт затягнувся більше, ніж на добу. Тобто, можна отримати новий електрокар без значних накопичень.

Доступність електромобілів та вартість прокату за обраний період можна дізнатись на гарячій лінії 0 800 305 303. Вартість електромобіля в приватний лізинг можна розрахувати із менеджером Avis Україна, Павлом Тригубою: +38 067 462 05 20

Більше деталей про прокат авто від AVIS

admin

Наверх