Електричний Ford Mustang Mach-E GT від Shelby навчився імітувати звук олдскульних спортивних автомобілів > Gercek Tesisat

Електричний Ford Mustang Mach-E GT від Shelby навчився імітувати звук олдскульних спортивних автомобілів

У пакет, заснований на доробках Mustang Mach-E GT для торішньої SEMA, увійшли вуглепластиковий капот і спліттер, нові колеса, декоративні смуги на кузові, фірмові килимки, а також занижена приблизно 25 міліметрів підвіска. Найцікавіша деталь – це система Active Performance Sound. Вона імітує звук паливних машин із випускними магістралями Borla, і Shelby випала честь вперше використати її на серійному електрокарі.

Ультрареалістичний саундтрек – заслуга особливого алгоритму та кастомних компонентів, у тому числі 350-ватного підсилювача та процесора цифрової обробки сигналів. Система отримує дані від CAN-шини та підлаштовує звук під поточні параметри. За словами Borla, Active Performance Sound може зімітувати тихий «бубніж» при малому навантаженні або на холостому ході, перетворюючи його на насичений у міру продавлювання педалі акселератора, наприклад, на виході з повороту.

Загалом «борлівська» система змусить зазвучати електричний Mustang Mach-E GT, як бензиновий Shelby Mustang, ранній Chevrolet Camaro або середньомоторний Corvette C8. Технологію з часом обіцяють адаптувати до пікапів Ford F-150 Lightning та інших батарейних машин.

admin

Наверх