BMW представила найпотужнішу версію X1 > Gercek Tesisat

BMW представила найпотужнішу версію X1

Дволітровий турбомотор для X1 M35i xDrive серйозно доопрацювали. Серед нововведень — міцніший колінчастий вал, покращена система подачі олії та кришки корінних підшипників, перенесені з шестициліндрових двигунів. Завдяки модернізації віддача зросла до 300 кінських сил у європейському варіанті. Для США BMW припасла ще потужнішу версію на 317 сил.

Пару мотору складає семидіапазонна коробка передач Steptronic з подвійним зчепленням з вбудованим механічним диференціалом, який скорочує різницю швидкості обертання передніх коліс, покращуючи керованість на поворотах. Привід повний xDrive із підвісною муфтою з електрогідравлічним керуванням. Завдяки покращенням такий X1 розганяється з місця до 100 кілометрів на годину за 5,4 секунди, а максимальна швидкість становить 250 кілометрів на годину.

Адаптивна М-підвіска входить до переліку стандартного обладнання, кліренс тут зменшено на 15 міліметрів у порівнянні зі звичайними X1. Також в арсеналі кросовера – спортивне рульове управління та гальма M Compound з 385-міліметровими вентильованими дисками спереду та 330-міліметровими ззаду.

Збільшення продуктивності підкреслює зовнішність з елементами М-моделей. X1 M35i xDrive дісталися грати радіатора з подвійними чорними ламелями, збільшені повітрозабірники, бічні спідниці, новий дифузор і чотири патрубки вихлопної системи з боків.

Головною фішкою салону стала нова мультимедійна система iDrive 9, якої поки немає в жодній іншій BMW. У неї новий дизайн екрану, покращене меню та хмарна навігацією останнього покоління BMW Maps. Збережено голосовий асистент, сервіси BMW ConnectedDrive та інші опції попередньої ітерації. Від підрозділу М тут шкіряне кермо, пороги та педалі. У стандартну комплектацію входять сидіння з обробкою алькантарою або шкірою, а опціонально пропонуються сидіння M Sport з безліччю електрорегулювань і логотипом M, що підсвічується, у верхній частині спинок.

admin

Наверх