Aston Martin відсвяткує 110-річчя випуском особливого авто > Gercek Tesisat

Aston Martin відсвяткує 110-річчя випуском особливого авто

Aston Martin відсвяткує 110-річчя випуском особливого авто - Aston Martin
У середині січня 1913 року два засновники легендарної британської марки створили партнерство, метою якого було виробництво автомобілів. Біля витоків марки стояли Лайонел Мартін і Роберт Бемфорд, які мали пристрасть до гонок. Назва компанії походить від місця Астон-Клінтон, де Мартін здобув у 1913 році перемогу на Singer-10. Бренду вдалося зберегти один із своїх найстаріших гоночних автомобілів, Razor Blade 1923 року випуску, і він стане частиною святкування 110-річного ювілею разом із сучасним високотехнологічним гіперкаром Valkyrie.

«Леза бритви» залишило свій слід в історії, встановивши свого часу кілька рекордів швидкості, більшість з яких були досягнуті в Брукленді в 1923 році. У тому ж році Aston Martin дебютувала в гонках з моделлю TT1, яку тепер називають Green Pea, і сьогодні марка продовжує свою гоночну спадщину у Формулі-1, а також історію, яка залучала її до інших видів гонок. Як і більшість брендів, що відзначили віковий ювілей, Aston Martin оголосила про плани запустити та продавати модель спеціального випуску цього року.

Модель, про яку йдеться, буде новою та «суворо обмеженою», яка буде представлена пізніше цього року. Тим часом марка вже підтвердила свою особливу святкову присутність на фестивалі швидкості у Гудвуді, конкурсі елегантності у Пеббл-Біч та Гран-прі Великобританії у Сільверстоуні. Важливо відзначити, що у 2023 році також відзначаються 75-ті роковини легендарної модельної лінійки DB від Aston Martin, тому марка може випустити що-небудь, щоб відсвяткувати і це.

admin

Наверх