Запаси дизельного палива в США скорочуються > Gercek Tesisat

Запаси дизельного палива в США скорочуються

Запаси дистилятного пального, такого як дизельне паливо та мазут, у США скорочуються з початку березня, зменшуючи деяку частину накопичення за попередні п’ять місяців, головним чином через прискорення експорту, повідомляє Reuters.

Згідно з даними Управління енергетичної інформації США, 14 квітня запаси дистиляту становили 112 мільйонів барелів, що нижче зі 122 мільйонів на 3 березня.

Запаси були на 18 мільйонів барелів (-14% або -1,16 стандартних відхилень) нижче середнього сезонного значення за попередні десять років, збільшившись з дефіциту в 12 мільйонів (-9% або -0,73 стандартних відхилень) шістьма тижнями раніше.

Нещодавнє скорочення запасів частково змінило попереднє накопичення, в результаті якого дефіцит скоротився з -31 мільйона барелів (-22% або -2,05 стандартних відхилень) 7 жовтня.

Споживання дистилятного мазуту залишається низьким внаслідок широкомасштабного спаду у виробництві та вантажних перевезеннях з третього кварталу 2022 року.

Споживання та виробництво зросли на аналогічну суму з початку березня, що вказує на незначні зміни внутрішнього балансу.

Але чистий експорт значно прискорився, в середньому до понад 0,9 мільйона барелів на день за останні п’ять тижнів з менш ніж 0,7 мільйона барелів на день наприкінці січня та на початку лютого, що призвело до виснаження запасів.

Незважаючи на нещодавнє скорочення запасів, найближчі ф’ючерсні ціни та календарні спреди залишаються під тиском.

Ф’ючерсні ціни на дизельне паливо з наднизьким вмістом сірки, що поставляється в гавань Нью-Йорка, на першому місяці впали вдвічі до 105 доларів США за барель зі 198 доларів США наприкінці травня 2022 року після поправки на інфляцію.

admin

Наверх