VW Golf GTE 2024 був помічений з оновленим кузовом > Gercek Tesisat

VW Golf GTE 2024 був помічений з оновленим кузовом

Фотошпигуни Сarscoops зняли потужний Volkswagen Golf GTE 2024 під час випробувань. GTE є електрифікованим представником швидких Golf і є альтернативою бензиновому GTI і дизельному GTD. Модель успадкувала більш тонкі фари від останнього фейсліфтингу і новий обвіс.

Усередині Volkswagen Golf GTE 2024 отримає новий 15-дюймовий інформаційно-розважальний дисплей, більш якісні матеріали і поліпшення інтерфейсу користувача. Порівняно з неелектрифікованими комплектаціями, очікується поява унікального графічного оформлення цифрової панелі.

Оновлені комплектації Volkswagen Golf eHybrid і GTE успадкують новітню гібридну трансмісію з модулем, що підключається, як у нового Tiguan. Потужність силової установки сягатиме 201 або 268 к.с..

У будь-якому разі очікується, що Volkswagen відмовиться від старого двигуна 1,4 TSI на користь більш ефективного 1,5 TSI, об’єднавши його з електродвигуном і літій-іонним акумулятором більшої ємності на 18,5 кВт.год. У результаті повністю електричний запас ходу зросте більш ніж до 100 км.

Поява моделі очікується наступного року.

admin

Наверх