В США представили мобільну зарядну станцію на 5 електромобілів > Gercek Tesisat

В США представили мобільну зарядну станцію на 5 електромобілів

Стартап Xos, Inc. представив друге покоління Xos Hub – мобільну зарядну станцію, яка може забезпечити швидкий та стійкий доступ до енергії для автопарків та пасажирських електромобілів. Друга ітерація Xos Hub значно менша і може похвалитися збільшенням потужності зарядного пристрою більш ніж на 50%.

Xos Inc. ($XOS) – виробник електромобілів з Південної Каліфорнії, який розпочав зі спеціалізації на комерційних вантажівках класів 5-8, силових агрегатах та програмному забезпеченні для керування автопарком під назвою «Xosphere».

Зараз Xos зважився на рішення для заряджання електромобілів, такі як швидкі зарядні пристрої постійного струму, а також свій масивний трейлер Xos Hub – все в рамках нової гілки під назвою Xos Energy Solutions. Hub першого покоління пропонував п’ять розеток для зарядних пристроїв EV на 28-футовому причепі із запасом енергії близько 700 кВт.год на борту.

Сьогоднішній мобільний зарядний пристрій Xos Hub другого покоління не має такої великої енергоємності, але забезпечує набагато вищу швидкість зарядки при значно менших габаритах. Продуктивність нового зарядного пристрою для мобільних концентраторів Xos збільшилась на 60%.

Згідно даним Xos, Inc., зарядний пристрій-концентратор другого покоління має потужність 390 кВт.год, яка може живити п’ять зарядних кабелів CCS 1. У порівнянні з оригінальним Hub, Xos заявляє, що збільшила потужність зарядного пристрою наступного покоління з 25 кВт до 40 кВт.

При довжині лише у 5 метрів Xos Hub 2.0 значно коротший за свого попередника, але при цьому пропонує можливість одночасної зарядки п’яти комерційних або пасажирських електромобілів.

Xos Hub другого покоління поставляється з можливістю бездротового оновлення та інтеграцією з вищезазначеною платформою «Xosphere».

admin

Наверх