У США продали понад 250 000 електромобілів за квартал > Gercek Tesisat

У США продали понад 250 000 електромобілів за квартал

Американське аналітичне агентство Experian Automotive опублікувало дані про реєстрації електрифікованих автомобілів у США: чистих електромобілів (BEV) та гібридів, що підключаються (PHEV). Як повідомляється, в першому кварталі 2023 року американці придбали 257 507 нових автомобілів із повністю електричними силовими установками. Порівняно з тим же періодом 2022 року їхні продажі зросли на 63%, а частка на ринку збільшилася з 4,6 до 7%.

Виходячи з даних про реєстрації BEV та PHEV у 19 штатах, більшості з них домінували «чисті» електромобілі. Лідирує – Каліфорнія. У цьому штаті частка електрифікованих автомобілів у загальних реєстраціях складає близько 24%. Це більш ніж утричі перевищує середній показник по країні.

Трохи гірше з «електрифікацією» у штатах Орегон та Вашингтон – близько 17%. Приблизно такими ж показниками можуть похвалитися більшість європейських країн. Наприклад, у Німеччині частка автомобілів, що підключаються, складає близько 20%.

На Гаваях цей сегмент ринку становить приблизно 15%. За ними йдуть Невада та Колорадо. Загалом приблизно у 10 штатах США на електромобілі та плагін-гібриди припадає близько 10% ринку, а у 18 – більше 5%. У всіх інших, а це понад 30 штатів, їхня частка менша за 5%. У середньому країною це 7%.

На думку аналітиків, у міру падіння цін на електромобілі та розвитку зарядної інфраструктури в окремих штатах їхня ринкова частка може досягти 50%. При цьому нижня межа складе близько 10%.

admin

Наверх