У Нью-Йорку збудують найбільший музей електромобілів > Gercek Tesisat

У Нью-Йорку збудують найбільший музей електромобілів

Нью-Йоркський автомобільний музей будує нову філію, що буде присвячена електромобілям та автономним технологіям. Передбачається, що музей площею близько 20 тисяч квадратних метрів матиме освітні виставки, ексклюзивну колекцію автомобілів і ресторан.

Відомо, що заклад розташується у центрі Манхеттена та буде готовий приймати понад два мільйони відвідувачів щорічно. Його планують створити за концепцією музейно-розважального комплексу, який демонструватиме минуле, сьогодення та майбутнє автомобіля.

Планується, що до великої колекції експонатів приєднаються ресторан, магазини, місця для зустрічей і відкритий майданчик. У правлінні музею є ряд відомих ентузіастів музейної справи, у тому числі Рей Баттагліні, який заснував Національний музей «Корветів». Отто Вакс обіймає посаду голови правління і має великий досвід, оскільки раніше він був генеральним директором Autostadt у Вольфсбурзі, Німеччина.

«Нью-Йорк – ідеальне місце для відкриття вражаючого та інформативного автомобільного музею, щоб розповісти про надзвичайну історію внеску автомобіля в глобальну мобільність і особисту свободу, а також його значення в світі, що різко розвивається. Для мене велика честь підтримати це чудове «підприємство»», – зазначив Вакс.

Хоча ще невідомо, коли відкриється музей, правління наразі шукає «партнера-орендодавця» та залучило для цього компанію JLL, що надає послуги з нерухомості. Голова правління JLL New York Пітер Рігарді сказав, що ця ідея вже викликала інтерес у кількох власників нерухомості.

admin

Наверх