У центрі Гааги підняли вартість вуличного паркування > Gercek Tesisat

У центрі Гааги підняли вартість вуличного паркування

Міська влада Гааги в межах пілотного проєкту підняла вартість паркування для відвідувачів на вулицях у районі Схевенінген і центральній частині міста до 50 євро на добу – незалежно від того, як довго паркується авто. Про це пише видання Omroep West.

Вартість паркування в окремих районах Гааги суттєво підвищили після неодноразових скарг місцевих мешканців на відсутність вільних паркувальних місць, які часто займали туристи й відвідувачі.

За допомогою пілотного проєкту муніципалітет Гааги хоче забезпечити пріоритет мешканців над туристами й заохотити останніх користуватись паркінгами. Із місцевих жителів плату за паркування не стягуватимуть, та вони зможуть залишати авто лише на вулицях біля своїх осель.

Протягом року, коли триватиме проєкт, 50 євро стягуватимуть із усіх відвідувачів Гааги, які паркуватимуть авто на вулицях незалежно від того, на скільки залишається транспортний засіб: кілька хвилин чи добу.

Асоціація мешканців Старого центру Гааги схвалила план – як зауважує Omroep West, попри те, що більшість із них свого авто не мають.

«У нас є багато порожніх паркінгів, але вони не є варіантом для мешканців. Мешканці отримують лише дозволи на паркування на вулицях. Тож цей план полягає в тому, щоб розподілити все більш справедливо», – пояснила представниця асоціації Маріке де Йонг.

Водночас, зауважує видання, деякі підприємці в Гаазі виступили проти платного паркування, бо це може зашкодити їхньому бізнесу.

«Якщо потрібно, зробіть 15- або 20-хвилинне паркування. Тоді ви дасте людям можливість швидко зайти в крамницю без ризику, що там надовго залишаться люди, які не мають ніякого стосунку до справи», – каже власниця винного магазину Ланге Бестенмаркт.

Через рік міська влада Гааги оцінить результати запровадження платного паркування на вулицях і вирішить, що робити далі.

admin

Наверх