У Audi змінився генеральний директор > Gercek Tesisat

У Audi змінився генеральний директор

У Audi новий лідер – Гернот Долльнер. Він змінює на посаді генерального директора Маркуса Дюсманна, якого було звільнено через сильне відставання від конкурентів.

Цей крок є останньою великою зміною, внесеною новим генеральним директором VW Олівером Блюмом. Долльнер розпочне виконання своїх обов’язків на новій посаді з 1 вересня 2023 року. На нового генерального директора Audi покладає великі надії та відповідальність. Адже марка готується випустити Q6 e-tron наприкінці цього року, а потім ще 20 нових моделей у всьому світі.

«Для мене велика честь взяти на себе цю нову роль. Audi – фантастична компанія з багатою історією. Я з нетерпінням чекаю на можливість формувати майбутнє компанії разом з усією командою», – сказав Долльнер.

Гернот Долльнер приєднався до Volkswagen Group у 1993 році. Його перша посада була системним аналітиком. У 1998 році він перейшов до Porsche, де обіймав низку посад. З 2001 по 2010 рік керував відділом автомобільних концепцій, брав участь у проекті створення Porsche 918 Spyder, а з 2011 по 2018 рік приєднався до проекту Panamera. Потім він став головним виконавчим директором, а з 2021 року курирував продукти та стратегію усієї групи Volkswagen.

«Роль нового генерального директора Audi полягатиме в тому, щоб він став незалежним брендом з підприємницькою автономією, навіть якщо він служить ширшій групі VW», – сказав заступник керівника компанії та голова робочої ради Пітер Мош.

admin

Наверх