Toyota «засвітила» крос-кабріолет Century > Gercek Tesisat

Toyota «засвітила» крос-кабріолет Century

Toyota показала, якою може бути відкрита версія кросовера Century. На сайті Motor1 звернули увагу на те, що в ході презентації нового Toyota Century SUV на лічені секунди на екрані засвітився кабріолет-кросовер зі складним верхом. У цей момент топ-менеджер Toyota Саймон Хамфріс говорив зі сцени про «безмежні можливості» моделі, і за його спиною показали дизайнерський ескіз кабріолету, як одну з таких можливостей.

Toyota вже має досвід перетворення Сentury на кабріолет, правда не кросовера, а седана. Ще в 2019 році автовиробник виготовив один-єдиний відкритий автомобіль спеціально для японського імператора Нарухіто. При цьому у такого седана не було підйомного даху, а заднє сидіння розташовувалося вище, щоб імператора та його дружину краще видно глядачам під час параду. Логічно припустити, що і кросовер Сentury може мати таку версію для впливових замовників.

Кросовер Сentury значно перевершує за габаритами Land Cruiser 300: у довжину модель досягає 5,2 метра проти 4,9 метра у «трисотого». У рух новинку приводить 412-сильна гібридна установка, у складі якої 3,5-літровий двигун V6 та електромеханічний варіатор. Заявлено повнокероване шасі та зсувні задні двері як у мінівена.

Прийом замовлень вже відкрито, ціни на SUV стартують від 25 мільйонів ієн ($170 000). Складання організоване на заводі Toyota Tahara, там же, де випускають Land Cruiser і моделі Lexus. У місяць планується виробляти не більше трьох десятків позашляховиків Century, і як мінімум поки що йдеться лише про продаж на внутрішньому японському ринку.

admin

Наверх