Toyota випустила перші 50 водневих автомобілів Mirai на вулиці Берліну > Gercek Tesisat

Toyota випустила перші 50 водневих автомобілів Mirai на вулиці Берліну

Дворічний пілотний проєкт H2 Moves Berlin, реалізований Toyota Germany, Anglo American і SafeDriver Group спільно з Ennoo у Берліні, має на меті продемонструвати придатність водневих автомобілів для щоденного використання. Перші 50 Mirai для пасажирського транспорту вже їздять у Берліні, а через кілька місяців буде 200 автомобілів BZ.

За допомогою транспортних засобів партнери H2 Moves Berlin хочуть «запропонувати стійкий варіант мобільності без викидів і створити широке визнання альтернативної технології приводу». Згідно із заявою Toyota Germany, це найбільший водневий парк країни для комерційних пасажирських перевезень. Зараз на вулицях Берліна є 50 Toyota Mirai, а найближчими місяцями автопарк буде розширено до 200 автомобілів Mirai. H2-Toyota можна забронювати через додаток Uber, який має власний фільтр «Comfort Electric – Premium Hydrogen/Electric Vehicles».

За словами Toyota, саме в цьому застосуванні (пасажирські перевезення за допомогою таксі або інші послуги трансферу) водневі транспортні засоби повинні продемонструвати «особливу перевагу». Mirai пропонує запас ходу до 650 кілометрів на один бак пального і повинен бути придатним для безперервного використання з коротким часом дозаправки. Автомобілі H2 Moves Berlin заправляються на водневих заправних станціях H2 Mobility Germany. 

Андре Шмідт, президент Toyota Німеччина, каже: «Завдяки пілотному проєкту ми не тільки розширюємо модельний ряд автомобілів на водневих паливних елементах у Берліні, але й показуємо, наскільки такі моделі, як Toyota Mirai, придатні та ефективні для щоденного використання, особливо в комерційному пасажирському транспорті».

Участь Toyota у проєкті зрозуміла – виробник налає автомобілі в проект H2 Moves Berlin. Anglo American – це гірничодобувна компанія, яка також є одним із провідних виробників платини – необхідної для паливних елементів. SafeDriver Group об’єднує високоякісні рішення мобільності для пасажирських перевезень у сфері логістики подій, у секторі B2B та міської мобільності. Ennoo є загальноєвропейським постачальником послуг пасажирського транспорту та логістичних рішень від мікромобільності до індустрії CEP.

admin

Наверх