Tesla випустила велике оновлення для електрокарів > Gercek Tesisat

Tesla випустила велике оновлення для електрокарів

Компанія Tesla розпочала втановлення досить великого оновлення програмного забезпечення для своїх електрокарів. За словами розробників, апдейт принесе не тільки корисні для керування функції, але й просто розважальні.

Одне з ключових нововведень – можливість заряджати свою Tesla за допомогою сонячних батарей. Щоправда, для цього буде потрібна наявність Tesla Powerwall – літій-іонного акумулятора, розробленого компанією Tesla. Акумулятор призначений для збереження енергії для побутового використання. Користувачі можуть самі встановити частку заряду від Сонця по відношенню до інших джерел електроенергії.

Серед менш масштабних нововведень можна відзначити автоматичне включення фар при активації склоочисників та можливість системи навігації попереджати про закриття пункту призначення на той час, коли власник Tesla прибуде до нього. Крім того, оновлення дозволить підключати ігрові контролери через Bluetooth. До цього моменту підтримувалося підключення лише через USB.

З’явилася можливість активувати всі камери для перегляду навколишнього оточення автомобіля, але для цього користувач повинен мати підписку Premium. Екран можна налаштувати таким чином, що його кольори ставали м’якшими в нічний час. Також повідомляється про оновлений додаток Spotify для прослуховування музичних композицій та аудіокниг.

admin

Наверх