Tesla Model 3 може отримати новий двигун > Gercek Tesisat

Tesla Model 3 може отримати новий двигун

Компактна Tesla Model 3 є найдешевшим електромобілем знаменитої американської компанії. Машина недавно зазнала модернізації, а тепер стало відомо, що новинка може отримати інші мотори. Про це розповідає InsideEVs.

Згідно з інформацією із внутрішнього документа, який просочився в мережу, нова Tesla Model 3 Performance може отримати три мотори. Як у Model S Plaid та Model X Plaid.

У всякому разі, на це звертає увагу VIN-номер, в якому буква, що відповідає за позначення силової установки, відповідає таким у старших тримоторних моделей. Розгін до 100 км/год у такій машині може скоротитися нижче за 3 секунди.

Нагадаємо, у дизайні моделі після рестайлінгу відбулися зміни: з’явилися нові горизонтальні фари простої форми у стилі старшої Model S та інший бампер з акуратним повітрозабірником унизу. Позаду з’явилися нові ліхтарі у формі клешні краба.

Максимальний запас ходу нової Tesla Model 3 2024 модельного року в модифікації Long Range складає 629 км. І це стосується машини на великих колісних дисках діаметром 19 дюймів. Покупцям, напевно, більше сподобається саме такий варіант.

admin

Наверх