Стала відома дата дебюту кросовера Dacia Duster 2024 > Gercek Tesisat

Стала відома дата дебюту кросовера Dacia Duster 2024

Новий Duster третього покоління дебютує раніше, ніж очікувалося. Прем’єра кросовера відбудеться 29 листопада, а його продажі стартують на початку 2024 року. Про це стало відомо журналістам сайту Motors Actu.

Модель презентують як Dacia Duster, хоча в низці країн його продовжать продавати під брендом Renault. Модель трохи подорожчає.

Новий Duster 2024 зміниться зовні та стане виразнішим на вигляд. Його гранований дизайн буде виконаний у дусі концепт-кара Dacia Bigster (він також стане серійним, але пізніше). Раніше в інтернет потрапили шпигунські зображення моделі.

Кросовер Dacia Duster буде побудований на сучасній платформі CMF-B і підросте в розмірах. Його довжина перевищить 4,3 м, що зробить авто просторішим всередині. У топових версіях з’явиться віртуальний щиток приладів, також розширять перелік систем безпеки.

За даними Motors Actu, новий Duster 2024 дебютує з бензиновими турбомоторами об’ємом 1,0 л (110 к.с.), 1,2 л (120 і 140 к.с.) і 1,3 л (170 к.с.). 1,2-літрові версії доповнять 48-вольтною «м’якою» гібридною установкою і їх можна буде оснастити заводським ГБО.

Пізніше з’явиться і повноцінний гібрид на 160 сил. У лінійці залишаться версії з переднім і повним приводом.

admin

Наверх