США ввели нові санкції проти провідних російських автовиробників > Gercek Tesisat

США ввели нові санкції проти провідних російських автовиробників

Міністерство фінансів США оголосило про розширення антиросійських санкцій. Нові обмеження запровадили проти 170 фізичних та юридичних осіб і вони торкнулися автопрому РФ. Про це повідомляють на сайті Офісу з контролю іноземних активів Мінфіну США.

Зокрема, під санкції потрапили найбільший російський автовиробник «АвтоВАЗ», відроджений «Москвич», а також група «Соллерс», якій належать УАЗ і низка автоскладальних підприємств на території РФ.

«Сьогоднішніми санкціями США продовжують нашу невтомну роботу, спрямовану на те, щоб зруйнувати ланцюжки військових поставок Росії і позбавити Путіна обладнання, технологій і послуг, необхідних йому для ведення варварської війни проти України», – наголосила міністр фінансів США Джанет Єллен.

Також під санкції потрапили російський «Автодор», виробник вагонів «Трансмашхолдинг» і низка металургійних підприємств. Крім того, обмеження поширюються на компанії з Туреччини та ОАЕ, які стали посередниками в постачанні високотехнологічної західної продукції в РФ.

Формально заборону на співпрацю з підсанкційними компаніями запроваджено тільки для громадян США, однак юридичні особи з інших країн у разі продовження співпраці ризикують потрапити під вторинні санкції.

admin

Наверх