Розпочався випуск оновленого електромобіля Polestar 2 > Gercek Tesisat

Розпочався випуск оновленого електромобіля Polestar 2

Компанія Polestar у серпні розпочала поставки клієнтам оновленого електромобіля Polestar 2 і в цьому ж місяці відзначила випуск свого 150-тисячного електромобіля.

Виробництво електричного Polestar 2 почалося в 2020 році, і він швидко зарекомендував себе як один із кращих електромобілів преміум-класу, які зараз продаються. Він виявився особливо популярним у Британії, де за останні три роки було продано понад 20 000 екземплярів.

«Оновлений Polestar 2 є найкращою версією самого себе на сьогоднішній день. Завдяки вдосконаленому програмному забезпеченню, більшому радіусу дії та швидшій зарядці, ми продовжуємо розвивати наш бізнес», – зазначив виконавчий директор Polestar Томас Інгенлат.

На початку цього року виробник автомобілів відкрив завісу над Polestar 2 2024 модельного року. Оновлений Polestar відмовився від глянцевої чорної решітки радіатора на користь решітки кольору кузова.

Окрім того, електромобіль отримав нову тягову акумуляторну батарею ємністю 82 кВт.год від CATL, яка підтримує швидку зарядку постійного струму потужністю до 205 кВт. Це збільшило запас ходу машини з одним електродвигуном до 635 км. Повнопривідні версії з двома двигунами можуть долати лише 592 км без підзарядки.

Ключова зміна, внесена до Polestar 2, полягає в тому, що моделі з одним електродвигуном тепер мають задній привід замість переднього, та оснащені новим мотором потужністю 295 к.с. і 490 Нм, що на 67 к.с. і 160 Нм більше, ніж у попередника.

Нагадаємо, китайський автовиробник Geely потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни. Geely належить приватному власнику китайського підприємця-мільярдера Лі Шуфу та володіє такими брендами, як Geely Auto, Lynk&Co, Zeekr, Volvo Cars, Polestar, Lotus, London Electric Vehicle Company, Farizon Auto, CAOCAO Mobility.

admin

Наверх