Дизайнери показали нову Mazda 6 на рендерах > Gercek Tesisat

Дизайнери показали нову Mazda 6 на рендерах

Mazda 6 – одна із недорогих моделей у своєму сегменті. Однак її відзначають за стильну зовнішність та якість. Тим не менш, настав час як слід модернізувати цю машину. Поки наступне покоління знаходиться в розробці, її можливий дизайн показали в мережі. Про новинку повідомляє Autoevolution.

Раніше була інформація про те, що нова Mazda 6 розробляється спільно з Toyota на задньопривідній платформі. Однак свіжа інформація цьому суперечить.

Автор каналу Halo oto на YouTube показав свіжий погляд на можливу зовнішність наступної генерації знаменитого японського седана. Його робота викликана чутками, опублікованими у пресі. Нібито над новою Mazda 6 ведуть роботу разом із Changan Automobile.

Це означає, що у китайського автовиробника може з’явитися власна варіація моделі. Очікується поява гібридних силових установок. Не варто відмовлятися і від електричної модифікації.

Як би там не було, Halo oto показав проект. Великий присадкуватий седан з силуетом, що обтікає, широкими повітрозабірниками і вузькими фарами виглядає дуже ефектно. Але як виглядатиме серійна машина, наразі невідомо. Варіант від Changan напевно відрізнятиметься від японського седана.

admin

Наверх