Розкрито ціни та характеристики кросовера Mercedes-Maybach EQS 680 > Gercek Tesisat

Розкрито ціни та характеристики кросовера Mercedes-Maybach EQS 680

Mercedes-Benz оприлюднив ціни та технічні характеристики розкішного електричного кросовера Mercedes-Maybach EQS 680. Ціна на новинку починаються з позначки у 179 900 доларів. Зазначається, що завдяки опціям цінник можна впритул наблизити до позначки у 200 000 доларів.

Вже в «базі» На електромобілі встановлені 21-дюймові колеса, пневматична підвіска з адаптивним демпфуванням і екран MBUX, який складається з трьох окремих екранів: 17,7-дюймовий центральний дисплей, 12,3-дюймовий монітор для пасажирів і 12,3-дюймова панель приладів. Задні пасажири не залишилися осторонь, оскільки другий ряд обладнаний двома 11,6-дюймовими розважальними екранами, прикріпленими до спинок передніх сидінь.

Звукова система Burmester 4D з Dolby Atmos є частиною пакету, як і система кругового огляду і сканер відбитків пальців для активації профілю MBUX.

За додаткову плату покупці також можуть обрати дизайнерський пакет Maybach Night Series за 25 000 доларів. У нього входить особливе оздоблення салону, а також 21-дюймові колісні диски серії Night із візерунком Maybach, зовнішнє оздоблення з темного хрому та ін.

Електричний кросовер EQS 680 оснащений парою електромоторів сумарною потужністю 649 кінських сил. Зазначається, що машина здатна розігнатись з місця до 100 км/год лише за 4,2 секунди. Максимальна швидкість машини обмежена електронікою на позначці у 210 км/год.

admin

Наверх