Представлено оновлений Ford Bronco 2024-го модельного року > Gercek Tesisat

Представлено оновлений Ford Bronco 2024-го модельного року

На сайті Ford з’явилася можливість замовити новий Bronco. У 2024 модельному році базовою призначено комплектацію Big Bend зі стартовим цінником 41 025 доларів. Це на 3 595 доларів більше, колишньої базової версії, від якої Ford відмовився. Як стверджується, це дозволить «привести позашляховик у відповідність до потреб клієнтів» та прискорити виробництво.

Різниця у вартості виправдана великою кількістю стандартного обладнання. Зокрема, Bronco Big Bend з конвеєра оснащений світлодіоними протитуманними фарами, кермом у шкіряному обплетенні та 17-дюймовими колісними дисками з 37-дюймовими всюдихідними шинами. Колишня базова версія мала диски діаметром 16 дюймів.

Також позашляховик 2024 стандартно поставляється з 12,0-дюймовою інформаційно-розважальною системою у всіх комплектаціях. Тоді як базовому Bronco 2023 року доводилося задовольнятися екраном діагоналлю 8,0 дюймів.

Крім того, у 2024 році повернеться комплектація Everglades. Такий Bronco комплектується 2,3-літровим мотором EcoBoost, 10-ступінчастим «автоматом» та вдосконаленою системою повного приводу з передавальним числом 68,7:1. Також йому дісталися лебідка, трубка повітрозабірника та безліч інших позашляхових «смаколиків».

У комплектації Badlands позашляховик стандартно укомплектований переднім бампером Heavy Duty Modular. А високопродуктивний Bronco Raptor отримав два нові кольори (Shelter Green Metallic та Velocity Blue) та пакет Code Orange, що передбачає «спортивні» помаранчеві акценти на кузові.

admin

Наверх