Acura презентувала потужний преміальний електрокросовер ZDX > Gercek Tesisat

Acura презентувала потужний преміальний електрокросовер ZDX

У США відбулася офіційна презентація Acura ZDX другого покоління. Модель повернулася на ринок у новому форматі – як преміальний електрокросовер. Її продажі стартують з першого кварталу 2024 року за ціною приблизно від 60 000 доларів. Про це повідомляє офіційний сайт Acura.

Нова Acura ZDX суттєво відрізняється від моделі першого покоління. Пішов у минуле купеподібний профіль – силует електрокросовера став більш традиційним. Замість фірмового «дзьоба» решітки радіатора – пластикова заглушка з діодним підсвічуванням. З нею поєднуються тоненькі фари.

Кросовер Acura ZDX – спільна розробка Honda та General Motors, адже використовує платформу Ultium, як Chevrolet Blazer чи Cadillac Lyriq.

Розміри Acura ZDX 2024:

  • довжина – 5021 мм;
  • ширина – 1956 мм;
  • висота – 1636 мм;
  • колісна база – 3094 мм.

У салоні Acura ZDX встановлені віртуальний щиток приладів і 11,3-дюймовий тачскрін, а мультимедіа створена на базі Google. Сидіння розділені високим тунелем.

Базова комплектація охоплює адаптивний круїз-контроль, акустику Bang&Olufsen з 14 динаміками, системи автоматичного гальмування, утримання в смузі та контролю «сліпих» зон. Топовий варіант Type S отримав систему напівавтономного водіння.

Електромобіль Acura ZDX запропонують у 340-сильній задньопривідній і 500-сильній повнопривідній версіях. Обидві вони оснащені батареєю на 102 кВт.год, а запас ходу становить 523 і 463 км, відповідно. Більш потужна версія отримає гальма Brembo і шини розміром 275/40 ZR22.

admin

Наверх