Показано перший тизер тягача eActros 600 > Gercek Tesisat

Показано перший тизер тягача eActros 600

Компанія Mercedes-Benz Trucks опублікувала перший тизер магістрального електричного тягача eActros 600, світова прем’єра якого відбудеться вже зовсім скоро – 10 жовтня.

Виробник заявляє, що машина відкриває нові горизонти в галузі дизайну, тим самим наголошуючи на важливості цієї моделі для переходу вантажоперевізників на безвуглецевий автотранспорт.

Як можна помітити, кабіна відмінно опрацьована в частині аеродинаміки. Масивної решітки радіатора, характерної для вантажівок Mercedes-Benz останніх років, тут, швидше за все, не буде. Натомість на передній панелі залишиться традиційна велика трипроменева зірка.

Mercedes-Benz eActros 600 у складі 40-тонного автопоїзда отримає запас ходу до 500 км. Батареї на 600 кВт.год можна буде зарядити від 20% до 80% ємності всього за 30 хвилин, використовуючи перспективну мегаватну станцію.

Модель eActros 600 вже пройшла інтенсивні випробування у різних кліматичних умовах – від Заполяр’я на півночі Фінляндії до півдня Іспанії. Серійне виробництво машини стартує вже 2024 року.

admin

Наверх