Опубліковано перші деталі про електричний родстер MG Cyberster > Gercek Tesisat

Опубліковано перші деталі про електричний родстер MG Cyberster

Концепт двомісного електричного родстера MG Cyberster британська марка показала на автосалоні Шанхайському 2021 року. Прем’єру «доступного спортивного автомобіля» планують приурочити до 100-річного ювілею бренду, який MG відсвяткує у 2024 році.

Як згодом підтвердили в компанії, спорткар буде доступний з правим та лівим кермом. Китайська корпорація SAIC Motor, якій наразі належить бренд MG, вже подала заявку на реєстрацію товарного знаку «MGC EV» у Відомство інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO), в Institut fur Geistiges Eigentum (IGE) у Швейцарії та Міністерство промисловості та інформаційтих технологій Китаю. Завдяки останньому й стали відомі деякі технічні подробиці про спорткара.

Як йдеться у документації, MG Cyberster укомплектований двома електродвигунами. Передній номінальною потужністю 101 к.с. та піковою – 201 к.с. Задній мотор у звичайному режимі генерує 215 к.с., на максимумі – 335 к.с. Максимальна швидкість – 200 км/год. Інформації про тягову батарею немає. Обіцяний запас ходу – 800 км. Час прискорення від 0 до 100 км/год – менше 3,0 секунд.

Що стосується габаритів, то при колісній базі 2690 мм родстер досягає 4535 мм у довжину, 1913 мм у ширину та 1329 мм у висоту. Для порівняння габарити Mazda MX-5 Miata 2023 року – 3914 x 1735 x 1240 мм при колісній базі – 2309 мм.

Споряджена маса MG Cyberster – 1985 кг. Тоді як Miata 2023 важить 1062 кг із механічною коробкою та 1090 кг із автоматичною.

Як видно на знімках, серійна версія родстера суттєво відрізняється від концепту. Зокрема, у серію не пішли ні фари Magic Eye, які відкриваються при включенні, ні чорна решітка радіатора з багато обіцяючою назвою «Мисливець за вітром».

Серійний MG Cyberster – звичайний спортивний автомобіль з гладким кузовом, звичною оптикою, дзеркалами та стандартним зарядним лючком. На кормі – стрілоподібні ліхтарі та масивний дифузор.

За деякими даними, двері-ножиці концепту збережуться й у серійній версії. Покупцям планують запропонувати кілька дизайнів колісних дисків та червоний або чорний тканинний верх.

Дебютний показ MG Cyberster очікується наступного тижня у рамках Шанхайського автосалону. Постачання родстера до Великої Британії розпочнуться в першому півріччі 2024 року. Саме там, на рідному ринку бренду, серійний спорткар відсвяткує свою світову прем’єру.

admin

Наверх