Логотип BMW став найвідомішим серед автомобільних брендів > Gercek Tesisat

Логотип BMW став найвідомішим серед автомобільних брендів

Згідно з недавнім дослідженням American Trucks, половина опитаних американців вважають, що у Tesla найкращий логотип серед великих автовиробників. Логотип компанії посів третє місце, поступившись BMW (61%) та Audi (51%), обігнавши Toyota (46%) та Honda (44%), повідомляє Autoevolution.

У Tesla один із найвідоміших і найулюбленіших логотипів серед великих автовиробників. Незважаючи на те, що це відносно новий бренд, він став більш пізнаваним, ніж логотипи досвідчених автовиробників. При цьому, на відміну від інших компаній, Tesla не витрачає величезних сум на рекламу, зазначають у дослідженні. Експерти також пов’язують впізнаваність значка з тим, що він виконаний у мінімалістичному стилі.

Крім того, під час опитування респондентів попросили намалювати логотип автовиробників з пам’яті. Тут вони були менш точними у зображенні бренду Tesla в порівнянні з іншими автомобільними компаніями. Найбільш незабутніми марками в автомобільній промисловості стали BMW, Subaru і Nissan. За ними йдуть бренди Ford, KIA та Chevrolet. Цікаво відзначити, що на більшості малюнків було зображено старий логотип KIA.

admin

Наверх