Новий MINI Cooper Electric показали на офіційних фото > Gercek Tesisat

Новий MINI Cooper Electric показали на офіційних фото

Британська марка MINI представила електричний хетчбек Mini Cooper нового покоління. Новинка стане частиною реалізації програми переходу компанії до майбутнього без шкідливих викидів.

Як йдеться у офіційному прес-релізі виробника, у 2022 році на світовому ринку реалізовано понад 43 000 хетчбеків MINI Cooper Electric. Це зробило його найбільш продаваною моделлю бренду. Порівняно із 2020 роком, першим роком продажів, попит на «зелений» хетчбек зріс на 25,5%. За даними компанії, кожен п’ятий автомобіль бренду на дорогах електричний. Нещодавно компанія заявила про випуск мільйонного тридверного MINI Cooper актуального четвертого покоління. Також електромобіль вийшов на ринок Канади.

На старті продажів новий, «п’ятий» MINI Cooper Electric запропонують у двох модифікаціях: Cooper E потужністю 184 к.с. та Cooper SE потужністю 218 к.с. Максимальний крутний момент (цифра не називається) буде доступний уже на старті. Ємність встановленої у підлозі літій-іонної тягової батареї Cooper E становить 40,7 кВт.год, а у Cooper SE – 54,2 кВт.год. За попередньою інформацією, без підзарядки новий хетчбек проїжджатиме від 300 до 400 км.

Серійне виробництво нового MINI Cooper Electric налагодять на заводі BMW Group у Лейпцигу, де наразі збирають MINI Countryman. Перші товарні автомобілі зійдуть із конвеєра у листопаді 2023 року. 2024 року електрична лінійка бренду поповниться новим субкомпактним кросовером MINI Aceman.

admin

Наверх