Новий KIA Sorento 2024 засвітився на відео > Gercek Tesisat

Новий KIA Sorento 2024 засвітився на відео

Новий KIA Sorento ще не представлений офіційно, але його вже зустріли на дорогах. Кросовер помітили на батьківщині, у Південній Кореї, і на YouТube-каналі Woopa TV уже з’явився перший його відеоогляд.

Кросовер KIA Sorento 2024 найбільше змінився спереду – його зробили схожим на старшого брата Telluride і електрокросовер KIA EV9. В авто широка решітка радіатора й тоненькі Т-подібні фари з діодними лампами. Ззаду зміни не настільки помітні – лише освіжені ліхтарі.

Салон KIA Sorento 2024 не показали, проте на офіційних фото видно, що в авто два великі дисплеї на передній панелі, а кнопки клімат-контролю стали сенсорними. Кросовер буде доступний у версіях на 5, 6 і 7 місць.

Характеристики KIA Sorento розсекретять під час офіційної презентації в серпні. За попередніми даними, він збереже бензинові двигуни об’ємом 2,5 л (194 і 285 к. с.) і 3,5 л (272 к.с.), а також 2,2-літровий турбодизель на 202 к. с.

Залишаться й гібридні установки на 230 і 265 к.с., проте потужнішому варіанту збільшать запас ходу в електричному режимі до приблизно 100 км.

admin

Наверх