Hyundai вивів оновлений електромобіль IONIQ 5 на тести > Gercek Tesisat

Hyundai вивів оновлений електромобіль IONIQ 5 на тести

Оновлений Hyundai IONIQ 5 у камуфляжі був помічений у Південній Кореї під час випробувань. Фотографи спіймали електромобіль під час руху біля науково-дослідного центру Hyundai у Нам’яні, Південна Корея.

Загальна форма, світлодіодні денні ходові вогні та тема параметричного піксельного дизайну на задніх ліхтарях свідчать про те, що автомобіль у масці – це IONIQ 5. Через камуфляж майже неможливо побачити оновлення дизайну екстер’єру. Однак, судячи з фото, дослідний електромобіль має рейлінги на даху, яких немає в поточному IONIQ 5.

Наразі точно не відомо, чи буде якимось чином оновлено інтер’єр машини. Якщо орієнтуватися на салон «свіжого» IONIQ 5 N, то на рестайлінговому IONIQ 5 варто чекати зміненої форми центральної консолі.

Іншим оновленням може новий тяговий акумулятор електромобіля. Зараз IONIQ 5 оснащується батареєю ємністю 77,4 кВт.год, який забезпечує запас ходу до 500 км, тоді як IONIQ 5 N має батарею на 84 кВт.год.

Повідомляється, що у 2022 році Hyundai вела переговори з китайською технологічною компанією CATL, яка постачає акумулятори для Tesla, про можливе використання її технології акумуляторів «cell-to-pack» (CTP) під назвою Qilin. Відомо, що ця технологія дозволяє створювати компактні акумулятори з запасом ходу понад 900 км. Корейський автовиробник, ймовірно, продемонструє оновлений IONIQ 5 у середині 2024 року в Південній Кореї, а до США новинка прибуде не раніше 2025 року.

admin

Наверх