Новий бюджетний седан KIA показали на фото > Gercek Tesisat

Новий бюджетний седан KIA показали на фото

Новий бюджетний седан KIA K3 2024 року модельного року показали на фото. Автомобіль знаходиться на перетині сегментів між Renault Logan і Skoda Octavia, і тепер буде змагатися з великою кількістю моделей. Новинку розсекретили на Thekoreancarblog.

Новий KIA K3 раніше був близнюком моделей Cerato і Forte в С-класі. А бюджетник Rio – відомий суперник Logan та VW Polo. Тепер дещо змінилося.

У KIA вирішили поєднати дві моделі і запропонувати щось середнє, щоб охопити два сегменти відразу. Таким чином компактний седан, який фактично виріс із Rio, став більшим.

Довжина KIA K3 складає 4545 мм, колісна база – 2670 мм, ширина дорівнює 1765 мм, а висота – 1475 мм. Дизайн моделі зробили стрімким і сміливим, тут зібрано найсучасніші тенденції, які раніше не опускалися до сегмента відверто доступних седанів.

У салоні KIA K3 – світ технологій. На передній панелі встановлені два великі монітори. Один з них виконує функцію цифрового щитка, інший відповідає за мультимедійні функції.

Модель оснастять базовим 1,6-літровим бензиновим двигуном і потужнішим агрегатом об’ємом 2 л. Характеристики розсекретять пізніше. Наразі невідомо, чи отримають Rio та Cerato/Forte прямих спадкоємців.

admin

Наверх