Nissan створив портативні джерела живлення із батарей від старих електромобілів Leaf > Gercek Tesisat

Nissan створив портативні джерела живлення із батарей від старих електромобілів Leaf

Акумулятори від старих електромобілів Nissan Leaf отримують нове життя як портативні джерела живлення, які можна використовувати для зарядки гаджетів або подачі аварійного живлення при стихійних лихах.

Японський автовиробник Nissan Motor Co. продав понад 650 тисяч електромобілів Leaf. Їх акумулятори часто зберігають зарядну ємність довше, ніж термін служби автомобіля. Nissan заявляє, що використовує старі батареї в портативних джерелах живлення, які він розробив разом із виробником електроніки JVCKenwood Corp. та 4R Energy Corp., компанією, що належить Nissan та Sumitomo Corp., яка працює над екологічними транспортними засобами та системами зберігання енергії.

«14,4-кілограмове джерело харчування продається в Японії за 170 500 єн (1170 доларів США). Закордонні продажі поки що не розпочались. Кожен Leaf використовує 48 акумуляторних модулів. Переносні електростанції складаються із двох модулів».

Представники Nissan заявили, що вони тестують батареї в Leaf після того, як їхні власники перестають їздити на них, і повторно використовують ті, які можуть утримувати заряд.

В акумуляторах для електромобілів використовуються дорогі рідкісні метали та інша сировина, а при їх виробництві утворюються вуглекислі гази, тому їхнє повторне використання для інших цілей сприяє екологічній стійкості.

«Акумулятори для електромобілів, що «вийшли на пенсію», мають великий потенціал у системах для зберігання енергії», – сказали в компанії.

admin

Наверх