New Holland створила перший у світі трактор для людей з інвалідністю > Gercek Tesisat

New Holland створила перший у світі трактор для людей з інвалідністю

Компанія New Holland Agriculture, бренд CNH Industrial, випустила в комерційну продукцію перший у світі доступний сільськогосподарський трактор. TL5 «Acessivel» був розроблений для людей з вадами нижніх кінцівок, що дозволяє їм працювати в полях самостійно. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

«Люди з обмеженими можливостями, в тому числі ті, хто живе і працює в сільській місцевості, хочуть автономії, щоб вони могли самостійно здійснювати свою діяльність. Це головна передумова інклюзії. Будучи повноцінним брендом, портфоліо якого відповідає потребам малих, середніх і великих виробників, New Holland продовжує розширювати асортимент своєї продукції, випустивши доступний трактор. Це допоможе усунути бар’єри, через які сьогодні багатьом фермерам неможливо сісти в машину», – каже Едуардо Кербауї, віце-президент New Holland Agriculture для Латинської Америки.

Вперше представлений як концептуальний трактор на Rural Coopavel і Expodireto Cotrijal у 2020 році – двох головних сільськогосподарських ярмарках Бразилії – він зустрів схвалення публіки та преси. Кінцевий продукт був створений у партнерстві з компанією з інклюзивної мобільності Elevitta, Arteprima та Senai з Сан-Леопольдо.

У розробці Accessible TL5 також брав участь клієнт New Holland, який користується інвалідним візком.

«Як бренд, який прагне покращити загальний досвід клієнтів, цей доступний трактор виник із реальних потреб багатьох фермерів, і вони зіграли фундаментальну роль у розробці кінцевого продукту. І безпека завжди була на першому плані», – зауважує Флавіо Мазетто, директор з маркетингу продукції New Holland Agriculture для Латинської Америки.

admin

Наверх