Названі автомобілі з найнадійнішими двигунами > Gercek Tesisat

Названі автомобілі з найнадійнішими двигунами

Двигун – це, мабуть, найважливіший і найдорожчий агрегат автомобіля. Провівши власне дослідження, експерти американської компанії CarMD назвали автомобілі з найнадійнішими двигунами. Підтвердження приведеної нижче інформації на сайті CarMD не вдалося знайти.

Компанія CarMD спеціалізується на виробництві діагностичного обладнання, тому її фахівці добре знають статистику поломок двигунів різних виробників. Основним критерієм оцінки цього разу стала середня кількість появ індикатора «Check Engine» на панелі приладів за останні 5 років.

Так, найрідше про необхідність перевірки двигуна сигналізують автомобілі Mitsubishi – їх власники стикаються з цим лише у 0,66% випадків. На другому місці опинилася німецька марка Mercedes-Benz (0,74%), а третє посіли авто Volkswagen (0,81%).

Трохи частіше, але в цілому теж досить рідко індикатор Check Engine з’являється на машинах марок Buick (0,84%), Ford (0,89%), Mazda (0,93%), BMW (0,94%), GMC (0,97%), Subaru (0,99%) та Cadillac (0,99%).

Серед моделей з найнадійнішими двигунами експерти назвали Toyota Tacoma, Honda CR-V, Toyota Camry, Honda Accord, Hyundai Santa Fe, Ford Explorer і Nissan Qashqai.

admin

Наверх