Найдорожчий кросовер Toyota презентували офіційно > Gercek Tesisat

Найдорожчий кросовер Toyota презентували офіційно

Лінійку Toyota Century вперше поповнив кросовер. Новинка стане флагманською моделлю японського бренду і запропонує найвищий рівень розкоші. Про це розповіли на сайті Motor1.

Toyota Century випускається з 1967 року. Це люксовий седан, який був призначений виключно для японських чиновників та імператора. Тепер його вперше доповнить однойменний кросовер. Стартова ціна складе близько $170 000.

Кросовер отримав строгий дизайн із U-подібними фарами спереду. Між ними розташована широка решітка радіатора з логотипом Century.

Задня оптика майже повністю повторює передні фари. Також кросовер доступний із одноколірним або двоколірним кузовом.

Габарити Toyota Century SUV:

  • довжина – 5205 мм;
  • ширина – 1990 мм;
  • висота – 1805 мм;
  • колісна база – 2950 мм;
  • вага – 2570 кг.

Найбільше уваги в Toyota Century SUV було приділено комфорту пасажирів. Загалом кросовер розрахований на чотири посадкові місця, а на задньому ряду сидінь встановлено два крісла з підніжками, масажем і безліччю регулювань. Також передбачено два мультимедійні дисплеї.

Усередині встановлено великий горизонтальний дисплей інформаційно-розважальної системи та цифрову панель приладів. Більшість органів управління розташовані на кермі, щоб шофер не відривався від водіння.

Toyota Century SUV оснащена гібридною силовою установкою з 3,5-літровим двигуном V6 і електромотором сумарною потужністю близько 405 к.с. Кросовер може проїхати понад 50 км на електротязі.

Зокрема, Toyota Century SUV отримала систему Dynamic Rear Steering. Вона дає змогу повертати всіма чотирма колесами, щоб зменшити кут розвороту.

Новинка надійде у виробництво у 2023 році. Кросовер випустять обмеженим тиражем. Початкова вартість моделі становитиме приблизно 170 000 доларів.

admin

Наверх