Найдешевший Land Cruiser показали на нових зображеннях > Gercek Tesisat

Найдешевший Land Cruiser показали на нових зображеннях

Toyota працює над найкомпактнішою і, відповідно, найдешевшою версією позашляховика Land Cruiser. Ця інформація вже підтверджена представниками компанії і навіть визначені попередні терміни появи новинки у продажу – 2025 рік.

Як може виглядати такий автомобіль уявили незалежні дизайнери з сайту Carscoops, що опублікували свіжі рендери цієї перспективної японської новинки.

За неофіційною інформацією, машина отримає назву Land Hopper, але не виключено, що в результаті для машини виберуть якесь з інших найменувань, включаючи FJ Cruiser, FC Cruiser або Compact Cruiser. Але незалежно від того, як позашляховик називатиметься, автомобіль стане компактною версією Land Cruiser і, мабуть, головним конкурентом Ford Bronco Sport.

На комп’ютерній візуалізації, розкритій у Мережі, машина постала в брутальному вигляді з квадратним кузовом, міцними бамперами, захисним облицюванням у вигляді незабарвленого пластику, а також встановленим зовні запасним колесом, прикрученим до задніх дверей.

Продавати новинку збираються як із двигунами внутрішнього згоряння, так і з гібридними силовими агрегатами, а згодом позашляховик може отримати ще й повністю електричну версію.

Довжина нової позашляхової моделі Toyota повинна становити 4,5-метра, ширина – близько 1,8-метра, а висота – 1,9-метра, що близько до габаритів популярного кросовера Corolla Cross, але набагато менше, ніж у випадку навіть з Land Cruiser 250.

Щодо порядку цін, то експерти впевнені, що за машину проситимуть від 30 тисяч доларів.

admin

Наверх