На дорожніх тестах помічено оновлений Chevrolet Tahoe > Gercek Tesisat

На дорожніх тестах помічено оновлений Chevrolet Tahoe

Опубліковано шпигунські фотографії Chevrolet Tahoe 2024-го модельного року, який отримає скромний фейсліфтинг в рамках оновлення в середині циклу.

Можна роздивитись деякі деталі, наприклад, видно конфігурацію розділених фар спереду. Вона має бути схожою на нещодавно оновлений Silverado, але не ідентичною, таким чином, Tahoe (і подовжений Suburban) зберігає свій характерний зовнішній вигляд. Також позашляховик отримав шикарні позашляхові колеса.

Спереду прототипу можно побачити схований під комуфляжем білий візерунок у вигляді літери «Н», який допомогає приховати оновлений дизайн, але, не дивлячить на це, мжна роздивитись кілька горизонтальних смуг з двома найбільш помітними ближче до верху. У центрі можна розрізнити контури значка Chevrolet Bow Tie. Можна припустити, що решітка радіатора в цілому стане більшою. Знизу ми бачимо рестайлінгову нижню решітку радіатора з вирізом по центру.

Під час попередньої «фотосесії» у Tahoe були помічені інтегровані прямокутні вихлопні патрубки в задньому бампері, але вони виглядали незавершеними. Було припущення, що це може бути фальшрадіатор, але на цьому прототипі випускні отвори повернулися на місце. Це підтверджує значні зміни принаймні в нижній частині задньої частини Tahoe. Також ми бачимо нові задні ліхтарі.

На фото не можливо чітко розгледіти інтер’єр, але можна побачити кілька чохлів на панелі приладів. Це свідчить про те, що плануються принаймні деякі зміни в дизайні, можливо, пов’язані з водійським або центральним дисплеєм. Що стосується силового агрегату, то поки що нічого не відомо про його оновлення, тому, швидше за все, будуть використані поточні варіанти двигунів.

admin

Наверх