MINI випустить кілька нових моделей > Gercek Tesisat

MINI випустить кілька нових моделей

MINI оголосила про зміни у своєму модельному ряду у США на 2024 модельний рік та повну інформацію про ціни на всі доступні моделі. Родзинкою оновлення є додавання чотирьох нових автомобілів із механічною коробкою передач. У модельний ряд увійдуть спецверсії деяких моделей, а також інші зміни обладнання нового модельного року.

Як було оголошено минулого тижня, MINI пропонує чотири нові конфігурації із трьома педалями, доступні покупцям у США. Це кабріолет MINI Cooper, кабріолет MINI Cooper S, 4-дверний хардтоп MINI Cooper та 4-дверний хардтоп MINI Cooper S, які поповнять три раніше доступні моделі з механічної трансмісії, таким чином збільшуючи загальну кількість моделей Mini, що пропонуються з МКПП, до семи. Виробництво нових дверей розпочнеться 1 березня, але вони вже доступні для замовлення з початку лютого.

Ще одна важлива інформація полягає в тому, що MINI продовжить пропонувати моделі спеціального випуску Untamed, Untold та Resolute. Ці три моделі було випущено у березні минулого року, але з листопада їх поширили на всі моделі. У 2024 модельному році британська компанія також повторно представляє базове класичне оздоблення для всіх моделей Hardtop, Clubman та Countryman.

Крім того, невеликі зміни одержав весь модельний ряд марки. Також нові кольори пропонуються для моделей Countryman та Clubman та новий базовий рівень обробки Cooper SE All4. Повністю електричний Cooper SE – модель бренду, що найбільше продавався в світі минулого року, отримала нове оздоблення салону.

admin

Наверх