Mercedes-Benz відкликає 53 тисячі фургонів Sprinter > Gercek Tesisat

Mercedes-Benz відкликає 53 тисячі фургонів Sprinter

Компанія оголосила про відкликання майже 53 000 автомобілів Sprinter і Freightliner Sprinter VS30 2019 і 2020 років випуску через потенційний ризик пожежі.

Проблема не пов’язана безпосередньо з двигуном автомобіля. Однак двигун повітродувки системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря може мати невідповідну схему, що може спричинити перегрів джгута проводів і потенційну пожежу.

Національне управління безпеки дорожнього руху США поки що не повідомляє про реальні випадки загоряння транспортних засобів.

Mercedes-Benz каже, що 52 993 транспортні засоби потенційно можуть постраждати від проблеми, і що дилери перенесуть і замінять запобіжник і джгут проводів двигуна повітродувки, якщо це необхідно, безкоштовно.

Якщо у вас є Sprinter 2019-2020 років випуску, на який потенційно може виникнути проблема, корисно знати, що Mercedes рекомендує використовувати ці автомобілі з двигуном повітродувки HVAC у ручному режимі, коли двигун увімкнено. Не використовуйте максимальну швидкість повітродувки або налаштування найнижчої/найвищої температури, поки ваш фургон не перевірить дилер.

admin

Наверх